NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Sezon urlopowy w pełni - dlaczego warto korzystać z Geometeo

2015-08-07 10:36:45

Geometeo dzięki swoim funkcjonalnościom dostarcza  użytkownikowi komplet niezbędnych informacji dbających przede wszystkim o bezpieczeństwo turysty. Aplikacja umożliwia zaplanowanie trasy, wybór miejsc postojowych tzw. punktów pośrednich, a także oszacowanie nie tylko dystansu, ale również czasu podróży oraz jej wstępnych kosztów. Dodatkowo Geometeo wskazuje warunki atmosferyczne w miejscu, w którym znajduje się użytkownik, ale także w punktach przez które przebiega trasa, uwzględniając ewentualne zagrożenia lub niedogodności. Użytkownik może korzystać z komunikatów w trakcie trasy, które dostarczają mu cennych wskazówek oraz ostrzegają przed ewentualnymi zmianami warunków pogodowych.

Użytkownik może zarządzać swoimi trasami, odpowiednio je modyfikując lub wykorzystując w niezmienionej formie podczas kolejnego wyjazdu. Bez względu na to, czy turysta porusza się pieszo, żegluje, jeździ samochodem bądź innym środkiem transportu – aplikacja dostosowuje komunikaty, w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

Korzystając z Geometeo można wypełnić tzw. formularz ICE – dzięki temu, w razie potencjalnego niebezpieczeństwa – aplikacja automatycznie wyśle do wskazanych w formularzu osób komunikat o możliwym zagrożeniu. Użytkownik może więc czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że jeśli inne sposoby komunikacji zawiodą – nie straci szansy powiadomienia o zdarzeniu najbliższych. Cenną funkcjonalnością jest także CBavatar – dzięki któremu użytkownicy mogą się wzajemnie komunikować alternatywnym kanałem w trakcie pokonywania trasy.

Geometeo to również miejsce przechowywania własnych podróżniczych wspomnień – archiwum tras i miejsc odwiedzonych oraz tych zaplanowanych do odwiedzenia.

 

 

 

 

Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Geometeo.pl - innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników". Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

 

Więcej na temat projektu:

www.geometeo.pl

pomoc@geometeo.pl

+48 61 846 92 40

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: