NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Planowanie trasy turystycznej z Geometeo

2015-04-23 12:27:31

Geometeo to aplikacja dla turystów, poprawiająca ich bezpieczeństwo i będąca nieocenionym partnerem w podróży. Planowanie trasy turystycznej warto rozpocząć od zapoznania się z możliwościami, jakie daje nam Geometeo.

Obecnie trwają prace finalizujące produkt. Już od maja Geometeo będzie dostępne dla użytkowników. Opieka turysty będzie więc na wyciągnięcie ręki. Dbamy o to, aby użytkownik mógł skorzystać z aplikacji w każdym miejscu i czasie. Pracujemy nad aplikacjami mobilnymi na 3 najpopularniejsze systemy (Android, iOs i Windows Phone). Już nie możemy się doczekać pierwszych opinii użytkowników.

Geometo pozwala na określenie domyślnego sposobu podróżowania, umożliwia dodanie wszystkich wykorzystywanych przez użytkowników środków transportu, jak i dodawanie tras z podziałem na punkty startowe, pośrednie i końcowe. Turysta może sprawdzać na bieżąco aktualne warunki pogodowe, wybierać miejsca postojowe, czy otrzymywać cenne komunikaty wspierające jego etapy podróży.

Z Geometeo podróżowanie stanie się jeszcze ciekawsze. Powiadomienia o zagrożeniach w podróży to mocna strona aplikacji – turysta podróżujący z Geometeo może czuć się bezpieczny. Dzięki geolokalizacji szybko znajdzie to czego potrzebuje, a za pośrednictwem CBvatara sprawnie skontaktuje się z innymi podróżującymi.

Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Geometeo.pl - innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników". Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.


Więcej na temat projektu:

www.geometeo.pl

pomoc@geometeo.pl

+48 61 846 92 40


 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: