NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Korzyści Geometeo dla firm

2015-07-10 09:02:17

W Geometeo można zarejestrować się jako użytkownik indywidualny lub jako użytkownik komercyjny. Konto indywidualne dedykowane jest osobom, które chcą korzystać z aplikacji na własny prywatny użytek (szerokie grono turystów pieszych, zmotoryzowanych czy pływających). Z kolei konto komercyjne przeznaczone jest dla użytkowników chcących korzystać z aplikacji w celach służbowych (np. dla firm transportowych, korporacji taksówkowych, czy innych  w których transport ma znaczenie w codziennym funkcjonowaniu firmy).

Konto komercyjne umożliwia użytkownikowi zarządzanie pracownikami i firmową flotą pod kątem rejestracji i monitoringu tras, wyposażenia pracowników w funkcjonalne narzędzie wspierające ich codzienną pracę, a także bieżący wgląd w aktualne koszty generowane w ramach przejechanych z Geometeo kilometrów. Dla użytkownika komercyjnego przygotowano panel do rejestracji pracowników, którzy będą mogli korzystać z aplikacji zarówno w wersji webowej jak i na urządzeniach mobilnych, miejsce monitoringu realizowanych za pośrednictwem Geometeo tras, czy możliwość alternatywnego kanału komunikacji z pomocą modułu CBavatar.

Geometeo posiada szereg funkcjonalności usprawniających pracę osobom zajmującym się na co dzień działalnością, w której transport odgrywa istotną rolę. Aplikacja dostarcza informacji pogodowych, warunków panujących na drogach, ewentualnych zagrożeń, czy komunikatów zawierających praktyczne wskazówki i podpowiedzi co do miejsc docelowych czy postojowych na planowanej trasie.

Dodatkowo użytkownicy mogą liczyć na wsparcie aplikacji pod kątem bezpieczeństwa – Geometeo w przypadku określonego braku aktywności urządzenia, może uruchomić alarm, który automatycznie poinformuje osoby wskazane w formularzu ICE o możliwym niebezpiecznym zdarzeniu. Dzięki tej funkcjonalności użytkownik otrzymuje dodatkowy pakiet wsparcia bezpieczeństwa podczas realizacji określonych destynacji.

Aplikacja dostępna jest w wersji webowej, a także na 3 najpopularniejsze systemy urządzeń mobilnych: Android, iOS oraz Windows Phone. Rejestracja umożliwia dostęp do okresu próbnego korzystania z aplikacji w wersji webowej dla użytkowników indywidualnych przez 2 dni, a dla użytkowników komercyjnych przez 14 dni.

Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Geometeo.pl - innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników". Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: