NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Rejestracja w Geometeo - krótki przewodnik informacyjny

2015-07-27 10:50:16

Rejestracja w Geometeo jest całkowicie darmowa. Użytkownik indywidualny otrzymuje 2 dni bezpłatnego testowania, natomiast użytkownik komercyjny aż 14 bezpłatnych dni. Po wygaśnięciu darmowego dostępu użytkownik proszony jest o dokonanie płatności w dogodnym dla siebie pakiecie dostępu. Płatności realizowane są za pośrednictwem panelu dotpay.pl. Dla użytkowników indywidualnych poza standardową możliwością zakupu poprzez płatności online przygotowano również możliwość szybkiej płatności SMS. Po otrzymaniu kodu w wiadomości zwrotnej można przedłużyć dostęp do wszystkich funkcjonalności Geometeo o 1 dzień.

Użytkownicy otrzymują także możliwość wykupienia tzw. komunikatów instant – które za pośrednictwem wiadomości SMS będą wysyłane podczas realizacji trasy w Geometeo. Komunikaty te dotyczą ewentualnych zagrożeń na trasie, ale też cennych wskazówek i dodatkowych informacji istotnych z punktu widzenia podróżującego.

Geometeo dostępne jest z poziomu aplikacji web service, ale także jako dedykowane aplikacje mobilne na 3 najpopularniejsze systemy: Android, iOS oraz Windows Phone. Aplikacje mobilne dostępne są do pobrania w sklepach z aplikacjami dla poszczególnych systemów, czyli: GooglePlay – Android, iTunes – iOS oraz Microsoft – Windows Phone. Odnośniki do sklepów znajdują się na stronie głównej Projektu. W Geometeo można zarejestrować się bezpośrednio na www.panel.geometeo.pl lub korzystając z przekierowania do rejestracji ze strony głównej www.geometeo.pl. Dodatkowo na stronie głównej znajduje się również cennik wraz z kompletem pozostałych dokumentów takich jak regulamin oraz polityka prywatności, a także informacje dotyczące płatności online za pośrednictwem systemu dotpay.pl

Wszelkie dodatkowe informacje użytkownicy mogą uzyskać kontaktując się drogą mailową: pomoc@geometeo.pl

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i życzymy wielu ciekawych podróżniczych przygód w towarzystwie Geometeo.


Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Geometeo.pl - innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników". Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

 

Więcej na temat projektu:

www.geometeo.pl

pomoc@geometeo.pl

+48 61 846 92 40

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: