NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Poznaj funkcjonalności Geometeo

2015-03-20 14:52:30

Turyści otrzymają dostęp do aplikacji zarówno z poziomu urządzeń mobilnych w najpopularniejszych systemach operacyjnych  jak i wersji przeglądarkowej serwisu przygotowanej w formie responsywnego interfejsu. Zasadniczą funkcjonalnością Geometeo będzie udostępnianie w bardzo przystępnej formie danych meteorologicznych wraz z precyzyjnymi prognozami i analizami dotyczącymi warunków atmosferycznych, warunków panujących na drogach. Aplikacja zadba również o stałą opiekę turysty – wysyłanie sygnału alarmowego, by w razie wypadku powiadomić służby ratownicze. Dzięki analizie potrzeb – hybrydowy system ekspercki poznaje użytkownika i ułatwia mu planowanie trasy turystycznej. Aplikacja wyposażona jest również w moduł automatycznego wysyłania SMS-ów – informując użytkowników o tym, jakie warunki panują na zaplanowanych trasach, a także o innych wskazówkach wynikających z preferencji wskazanych przez użytkownika w swoim profilu. Geometeo oferuje również turystom duże ułatwienie w postaci geolokalizacji, pozwalające na odnalezienie potrzebnego obiektu w najbliższym otoczeniu, czy komunikację z innymi podróżującymi korzystającymi z aplikacji przy pomocy modułu CBavatar. 

Geometeo to opieka turysty, powiadomienia o zagrożeniach w podróży, a także miejsce na ciekawą reklamę dla turystów. Aplikacja będzie dla turystów doskonałym towarzyszem podróży, wspierającym i ułatwiającym pokonywanie podróżniczych tras.
 
Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. "Geometeo.pl - innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników". Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Więcej na temat projektu: 
www.geometeo.pl 
pomoc@geometeo.pl
+48 61 846 92 40

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: